.

 
 
 
 

"BNS"

 

BNS Group OÜ

Maakri 23A

15043 Tallinn, Eesti

Üldtelefon: +372 610 8800

Üldine e-mail: bns@bns.ee

Faks: +372 610 8811

 

Valvetoimetaja telefon: +372 610 8857

Siseuudiste toimetaja: +372 610 8832,  sise@bns.ee

Majandusuudiste toimetaja: +372 610 8827,  majandus@bns.ee

Välisuudiste toimetaja: +372 610 8835,  valis@bns.ee

Öine toimetaja: +372 610 8835

 

Müügiosakond: +372 610 8808,  sales@bns.ee

 

BNS Group OÜ juhataja Kalev Korv: +372 610 8832,  kalev.korv@bns.ee

BNS Group OÜ sekretär Katrin Jaska: +372 610 8800, katrin.jaska@bns.ee

 

Siseuudiste toimetus, +372 610 8832, sise@bns.ee

toimetaja Toomas Toomsalu: +372 610 8814,  toomas.toomsalu@bns.ee

toimetaja Sven Harjo: +372 610 8866,  sven.harjo@bns.ee

toimetaja Fred Püss: +372 610 8833,  fred.puess@bns.ee

toimetaja Reelika Järv: +372 610 8828, reelika.jarv@bns.ee (lapsehoolduspuhkusel)

toimetaja Mait Ots: +372 610 8852,mait.ots@bns.ee

eelinfo toimetaja Agnes Kuus-Korv: +372 5349 6505, agnes.korv@bns.ee


Majandusuudiste toimetus, +372 610 8827,  majandus@bns.ee

majandusuudiste toimetuse juht Huko Aaspõllu: +372 610 8827,  huko.aaspollu@bns.ee

toimetaja (majandus) Siiri Suutre: +372 610 8821, siiri.suutre@bns.ee

toimetaja (majandus) Märt Emil Belkin: +372 610 8898,  mart.belkin@bns.ee

toimetaja (majandus) Lennart Ruuda: +372 610 8823, lennart.ruuda@bns.ee

reporter (majandus) Jaanus Vogelberg: +372 610 8815, jaanus.vogelberg@bns.ee

reporter (majandus) Barbara Brigita Oja: +372 610 8826,  barbara.oja@bns.ee

toimetaja (majandus) Kristjan Pruul: +372 610 8823, kristjan.pruul@bns.ee (vanemapuhkusel)

 

Välisuudiste toimetus, +372 610 8835, valis@bns.ee

peatoimetaja Aivar Valdre: +372 610 8835,  aivar.valdre@bns.ee

toimetaja Priit Halberg: +372 610 8835,  priit.halberg@bns.ee

toimetaja Erik Eenlo: +372 610 8835,  erik.eenlo@bns.ee

toimetaja Andri Frolov: +372 610 8824,  andri.frolov@bns.ee

toimetaja Ahto Vahter: +372 610 8835,  ahto.vahter@bns.ee

tõlkija-toimetaja Jana Linnart: +372 610 8854,  jana.linnart@bns.ee

tõlkija-toimetaja Mari Kõiv: +372 610 8838,  mari.tamme@bns.ee

tõlkija-toimetaja Lauri Valdre: +372 610 8854, lauri.valdre@bns.ee

toimetaja Ivar-Anton Karros: +372 610 8894,  ivar-anton.karros@bns.ee

 

Inglise toimetus

vanemtoimetaja Jaanus Juksaar: +372 610 8836,  jaanus.juksaar@bns.ee

tõlkija Kaja Toomel: +372 610 8853,  kaja.toomel@bns.ee

tõlkija Lilian Tomingas-Frolov: +372 610 8836, lilian.tomingas@bns.ee

tõlkija-toimetaja Marcus Turovski: +372 610 8825, marcus.turovski@bns.ee

 

Vene toimetus

peatoimetaja Igor Žurjari-Ossipov: +372 610 8830,  igor.zurjari@bns.ee

peatoimetaja asetäitja Tamara Kalantar: +372 610 8831,  tamara.kalantar@bns.ee

toimetaja Polina Kalantar: +372 610 8831,  polina.kalantar@bns.ee

 

Müügiosakond

müügijuht Alvar Ameljushenko: +372 610 8808, alvar.ameljushenko@bns.ee

 

Raamatupidamine

raamatupidaja Triin Vasserman: +372 610 8859,  triin.vasserman@bns.ee


IT Tugi

it@bns.ee