.

 
 
 
 

1. jalaväebrigaadi võrkpallivõistlusel võidutses Viru jalaväepataljon

Eile peeti esmakordselt 1. jalaväebrigaadi Tapa vanas linnakus võrkpallivõistlus, millest võttis osa 11 võistkonda. Võitjaks krooniti Viru jalaväepataljon.

„Usun, et see on ilus kingitus koduväeosa taasasutamise aastapäevale,“ ütles Viru jalaväepataljoni võistkonna kapten nooremseersant Egert Pent.

Võistluse korraldaja tagalapataljoni remondiõppekompanii ülem nooremleitnant Ats Vanker ütles, et esmakordselt toimunud 1. jalaväebrigaadi võrkpallivõistlus tekitas suurt huvi ka teiste kaitseväe üksuste seas.

„Sel aastal me vaatasime, kuidas võistlus läheb. Selgitasime välja kõik võimalikud komistuskivid, et järgmisel aastal juba targematena lahtine võistlus korraldada,“ ütles nooremleitnant Vanker viidates, et kui tsiviilelus nõuab meeskonnavaimu tekkimine aega, siis võistlusest osa võtnud meeskonnad said parimal juhul paar-kolm korda täiskoosseisus trenni teha.

„Kaitseväe teenistusega käib kaasas põhimõte, et koos jõuab rohkem. Siin õpitakse väga kiiresti ära kaasvõitleja mõistmine ning ühiselt tegutsemine. Seda oli näha ka siin - kõik platsil mänginud võistkonnad esinesid väärikalt,“ lisas nooremleitnant Vanker.

Kokku võttis võrkpalli võitlusest osa 11 võistkonda. Esindatud olidKalevi jalaväepataljon, pioneeripataljon, staabi- ja sidekompanii, suurtükiväepataljon, tagalapataljon, Viru jalaväepataljon, õhutõrjepataljon. Lahingugrupi eest võistles 3 võistkonda.

Esikohale platseerus Viru jalaväepataljoni võistkonda, teiseks jäid Tagalapataljoni esindajad ning kolmanda tulemuse saavutasid õhutõrjepataljoni võrkpallurid.


http://www.mil.ee/et/arhiiv/10729/1.-jalav%C3%A4ebrigaadi-v%C3%B5rkpalliv%C3%B5istlusel-v%C3%B5idutses-viru-jalav%C3%A4epataljon
Save as: 

Sorry, you haven't subscribed for this topic.

 
 
Follow us on Twitter