.

 
 
 
 

Logistikapataljon mälestas vanemveebel Ivar Broki

Eile mälestas toetuse väejuhatuse logistikapataljon rivistusega Ämaris ning pärja asetamisega Ambla kalmistul 11 aastat tagasi Afganistanis langenud vanemveebel Ivar Broki.

23. mail 2008. aastal sai Lõuna-Afganistanis Helmandi provintsis teenistukohuseid täitnud vanemveebel Brok üliraskeid vigastusi ning ta suri neisse järgmisel päeval. Vanemveebel Ivar Brok oli esimene Eesti kaitseväe sõjaväelogistik, kes on sõjapiirkonnas teenides langenud.

„Vanad religioonid rõhutavad elu igavikulisust. Keegi meist ei tea, mis meid teisel pool ootab, aga võime olla kindlad, et Ivar Brok elab kindlasti edasi meie mälestustes,“ ütles mälestusteenistusel logistikapataljoni kaplan leitnant Mihkel Madalvee.

1977. aastal sündinud Ivar Brok alustas teenistust kaitseväes 1997. aastal ajateenijana tagalapataljonis, kus läbis ka nooremallohvitseride kursuse. Pärast ajateenistust jätkas Brok teenistust kaitseväes ning lõpetas 1999. aastal kaitseväe lahingukoolis vanemallohvitseride kursuse. Ta teenis erinevatel ametikohtadel tagalapataljonis, lahinguteenindustoetuse koolis ja lahinguteenindustoetuse pataljonis ning pälvis kaitseväe teenetemärgi eeskujuliku teenistuse eest lahingupiirkonnas.

Fotod: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/59439


http://www.mil.ee/et/arhiiv/10731/logistikapataljon-m%C3%A4lestas-vanemveebel-ivar-broki
Save as: 

Sorry, you haven't subscribed for this topic.

 
 
Follow us on Twitter